הצהרת נגישות

חברת אקרו נדל"ן משקיעה מאמצים ומשאבים רבים להנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות בדרגות שונות, הזקוקים לסיוע בנגישות בכלל ובגלישה באתרי אינטרנט בפרט. מוגבלות עשויה להיות בניידות, בלקות ראייה, בלקות שמיעה, בלקות קוגניטיבית, בהיחלשות יכולות תפקודיות שונות הנובעות מהזדקנות או ממגבלה קבועה או זמנית.

כיצד המוקד הטלפוני נגיש לי?

המוקד הטלפוני של חברת אקרו נדל"ן בטלפון *3872 נגיש לכלל הציבור, לרבות אנשים עם מוגבלויות וזמין בימים א'-ה' בין השעות 08:00 – 19:00.

המענה הקולי מותאם בשפה פשוטה ובקצב דיבור איטי וברור, ללא מוסיקת רקע.

נגישות אתר האינטרנט' מה זה אומר?

האתר הונגש לרמה AA לפי תקן ישראלי 5568
אקרו נדל"ן משקיעה מאמצים ומשאבים רבים על מנת להפוך את אתר האינטרנט לזמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים בעלי מוגבלויות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים באתר.
תקינה -¬ האתר נתמך ע"י דפדפנים תקניים.
תוכן האתר – התכנים באתר נכתבו בצורה פשוטה, ברורה ונהירה.
עיצוב האתר – האתר עוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים עם לקויות ראייה.
מבנה האתר -¬ מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות כותרות פרויקטים המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר.
הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו "¬" (קונטרול ומינוס). כמו כן האתר מאפשר שינוי גודל הכיתוב ע"י כפתורי הגדלת/הקטנת טקסט שנמצאים בצד שמאל בראש כל עמוד באתר.
הפעלת האתר באמצעות מקלדת -¬ גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.
כל האזורים בעמודי האתר מוגדרים באמצעות כותרות -¬ כותרות ברמה ראשונה (heading level 1) הן הכותרות הראשיות של העמוד. הכותרות המשניות הן ברמה שנייה, שלישית ורביעית. כותרות ברמה חמישית (heading level 5) משמשות ככותרות לתפריטי ניווט באתר.

כיצד המידע נגיש לי?

מעבר להנגשה הקיימת באתר האינטרנט, מידע הנמסר ללקוחות, בכתב או בעל פה, ימסר לבקשת אדם עם מוגבלות באופן שיבטיח לו נגישות מידע.
הקראת תכנים – במקרה הצורך, יבקש לקוח משירות הלקוחות של אקרו נדל"ן להקריא לו את התכנים הרלוונטיים במקרה של תכנים הארוכים מארבעה עמודים, יתואם עם הלקוח מועד להקראתם דפוס נגיש – לבקשת לקוח יסופק לו מידע המופיע באתר בדפוס נגיש או בכתב ברייל, זאת בתיאום עם חברת אקרו נדל"ן .
אנו נמשיך לשמר ולשפר את רמת הנגישות מתוך ראייה של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכל. אם בכל זאת נתקלתם בקושי, נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא הנגישות באמצעות טופס יצירת קשר באתר או באמצעות מייל לאחראית בנושאי נגישות:
נעמה רז
Naama@acrogrp.com
09-971-8900

סייגים לנגישות

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.
משרדי החברה
משרדי החברה ממוקמים בהרצליה ברחוב הסדנאות 11 בניין B קומה 8.
חנייה נגישה לבעלי מוגבלויות נמצאת אל מול הבניין. דרכי הגישה מותאמות לגישה כמו גם המעלית והמשרדים על פי תקני ההנגשה העדכניים ביותר .
לקוחות הזקוקים לליווי והדרכה יצרו קשר עם רכזת ההנגשה בחברה ויקבלו הדרכה וליווי מרגע הגעתם לכתובת המשרד.